Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kimdir bu Ersan KARAVELİOĞLU ? Sosyal hayatı çok önemseyen bir kişiliğim var. Dışa dönük biri olduğum için eğlence ve hayatı çok seviyorum. Gezmek benim işim diyebiliriz dünyaya müzik dinleyerek gezmeye gelmişim?

18 Nisan 1983 Yılında Adana/Ceyhan'da doğdum. Üniversite eğitimimi yarıda bıraktım. Çünkü o hayatın beni tamamen yansıtmadığını düşünmeye başladım ve belirli bir yere getirdiğim hayatımı silip yeni bir sayfa açtım. 23 yaşında İstanbul'a geldim. Tek başıma yaşamaya başladım. 12 yılın ardındanda aile hasretine dayanamayarak  Adana'ya baba ocağına döndüm. Bu  yorucu maceramdan sonra aklımdan ayırmadağım 4 yaşındaki kızım ipeğim ve geçmişim ile karşınızdayım.

 İnternet'in ilk çıktığı zamanlardan bu yana internet teknolojileri ile alakalı hizmetler içerisinde bulundum. Bu işler beni epeyce yordu. Bana sorduklarında ne iş yapıyorsun dediklerinde genelde kendimi mutlu eden ne varsa o işi yapıyorum derim. İnsanlara farklı geliyor ama ne yapalım ben böyleyim. Yaşımız kaç olursa olsun bazen sırtımızı babamıza dayadığımız zamanlar olur. Babama güvendiğim doğru ama ben bizzat babamın kendisine güveniyorum, bana sağladığı avantajlara degil. Belki bunun nedeni de doğruları suratıma en gerçek haliyle söyleyebilecek cesaretin sadece babamda olmasıdır. Hayat boyunca hep arkamda benimle yarışan insanlarla tanıştım. oysa ki ben onlarla hiç yarışmadım. Kabullendim, benimsedim, şans verdim. Onların bilmedikleri şey ise bunların hepsinin bir test olmasıydı. Çünkü aslında gerçekler daha başlamadı bile. Ve arkamda kalanlar asıl beni şimdiden kaybettiler bile.   Neyse buraya kadar okuduysanız;  Biz Anadolu Çocukları okuyan bilgili insanları saygı ile selamlıyorum. Sizi sloganımızla başbaşa bırakıyorum.

"Üstün düşünce gücü ve hayallerinizin uç noktasında biz varız" demiştik kimse bize inanmamıştı. Peki o zaman "Mükemmelden biraz daha fazlası?" Yine mi inanmadınız o zaman bekleyiniz.

Geri sayım başladı ve KEŞKE ZAMANINDA SEVSEYDİNİZ.. Teşekkürler ;)