Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Biz yazarsak Gönül Yazar diyeceksin. Çünkü bizim kalbimizi dışardan görebilirsiniz. Yani sizin baktığınız gökyüzü bizim kalbimiz bulutlar yine size bizim kalbimizi gösterir. Bakmak için gözlükleri çıkarmak gerekmiyor! Ben gözlük takmaya bayılırım :) tarz meselesi. Deli deli Küpeli :) patron çıldırdı diyorsan haklısın o zaman ne diyoruz Aşk Partisi burası buradan çıkış yok.

*****

Aşk saygı ve sevgi nin bir arada olduğu yerlerde olabilir farkında iseniz şuanda gerçek aşkların ayrılarak maddi sorun ve psikolojik etkenler doğrultusunda insanların bölünmesine sebep olanların da insan olduğunu bilmenizi istiyorum. O nedenle başımıza gelen tüm olayları biz isteyerek yaptık peki madem biz bunları kendimiz istedik şimdi sıra yeniden sevmelere yeniden âşık olmalara gelmedimi? Bu zamana kadar hangi partiyi secmisseniz bizim partimiz sizin seçtiğiniz parti biz tüm partilerin partisi olduğumuzu iddaa ederek, bize gelin demeyecegiz, bize gelen Aşka gelir. Aşka gelenlerin partisi bu parti. Eğer Aşk ile işiniz yok ise çok rica ederek sakin ha sakin gelmeyin. Bize sadece gerçek sevenler gelsin. Kalbini tutup bir düşün her gelenin neler yaptığını ve acaba gerçekten doğru mu görevini yaptılar? Acaba bundan daha iyi olabilir miydi ? Savaşmak mi sevişmek mi ? Size hangisi gerek? Ona göre hareket edebilirsiniz. Adımızdan anlayabilirsiniz biz sevmeye geliyoruz. İnsanın hayvandan ayıran özelliklerle düşünmenizi ve doğru yolu seçmenin size vereceği mutluluğu düşünün. Sizin seviyorum dediğiniz uğruna kavgalar ettiğiniz partiden vazgeçmeyin. Ayni anda bizim düşüncelerimizi de tartin. Yani at Gözlüklerini cikartarak acaba bunlar ne yapacak demek yerine mesajlarimizi ve bilgilendirmelerimizi okumanizi bilgi edinme konusunda uyarılara kulak vermenizdir. Tüm partiler bizim partilerimiz, hepsinin kurucuları insan olduğunu bilerek hepsini saygı ile selamlıyorum. Bize farklı düşünceler değil bize herkesi olduğu gibi sevebilmek yakışır. Çünkü biz Anadolu Çocuğuyuz.

*****

Bizler ölümlü yü severiz ama aşık olmayız. Çünkü bu dünyada Allah haricinde ki herşeyi sadece sevebilirsiniz ancak Allah'i sadece sevmeniz yetersiz! Tapacaksiniz diyorum ki bu kelime beni çok dindar yapar aman Allah töbe Yandik desene.. çok dindar bu adam çok yobaz mi diyeceksiniz? Deyin ama ben sizin o hayaliniz de cizdiginiz çizgiden ibaret değilim.

Bir tek kulagimizin arkası kalmıştı ama artık Küpeli bir Başkanımız var.
ARTIK ÜZÜLME VAKTIDIR YERLI YERSIZ AĞLAMA VAKTIDIR. ALACAGINIZ CEVABI SOYLEYEYIM SEVMEDINIZ ! DUA ETMEDINIZ! IYILIK YAPMADINIZ! DOSTLARINIZLA FIKIR AYRILIGINA DUSUP ATEIST GİBİ GRUPLAR OLUSTURDUNUZ! AMA ARTIK SİZİN DONEMINIZI SONLANDIRIYORUZ! ARTIK İNSAN DAN ÖNEMLİ BIRSEY OLMADIĞINI KANITLAMAYA GELIYORUZ BIRAZ KALABALIGIZ BİZİM ILE KIMSE UGRASAMAZ ÇÜNKÜ HAYALLERİNİZİN UÇ NOKTASINDA BİZ VARIZ. BIZ ANADOLU ÇOCUĞUYUZ. ANALAR ILE DOLDUK TASTIK. SIRA KAZANMA ZAMANI
AMA BU DEFA KAZANAN BİR BEŞİKTAŞLI OLARAK BEŞİKTAŞ DEĞİL BU DEFA KUR'AN SPOR KULÜBÜ KAZANDI :) BİZ ADI ÜZERİNDE BEŞİKTAŞLIYIZ AMA TAKIMIMIZ UĞRUNA DIŞARIDA İNSANLARLA TARTIŞMAYA GİRİP KAVGA DÖVÜŞ ETMİYORUZ.