Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Partinin Adı : Aşk Partisi

Partinin Logosu: Kalbimizden yola çıkarak adı üzerinde Aşk'ın bir alevdi yar yar parçasından esinlenerek oluşturmadığımız doğrudur. Aşkın tek tarifi varsa oda kalbimizdir.

Aşk Partisi Tüzük hükümlerini dikkate almadan kurulmuş olan resmi olmayan partinin adıdır. Adı üzerinde resmi olmadan tüzük olur mu? Biz Anadolu çocukları öncelikle adım atarken ne yaptığımızın detaylandırmasını yapmak isteriz çünkü karşımızda dünyada eşi benzeri olmayan insan oğlu vardır.Bizler insanın yüzüne değil kalbine hitap ederiz. Biz konuşurken veya yazarken hissettiğiniz düşünceyle akıllarınızda uyandırdığımız fikir doğrudur. Ancak siz bu içinden geçene fazla kulak asmayın. Önemli olan sizin içinizden geçen değil bizim içimizden geçenlerdir. Kalbimize sahip çıkmamız gerektiğinden bahsettiğim doğrudur. O zaman tüzüksüzseniz tüzük sizsiniz diyerek saygı ile selamlıyorum.

Partinin şuan için siyaset kategorisinde ele almak pek mantık ile alakası olmayıp seçilmeye değil seçmeye geldiğimiz doğrudur. Yani bizim farkımız üye girişimiz var ama kayıt olumuz yok? Kayıtlar konusu tüm localar doldu sınırlı sayıda standımız kaldı. Üzgünüm demek isterdim ancak biz bu hayata yaşamaya geldik neden üzülelim? Mutluluk böceği olduğumuz doğrudur.

Neyse fazla uzatmadan sloganımız ile sonlandırmak istedim :

Üstün düşünce gücü ve hayallerinizin uç noktasında biz varız, Mükemmelden biraz daha fazlası?