Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Sizin ordaki bulutlar ile bizim buradaki bulutlar arasındaki fark ne ise, şehirler arasındaki insanlar arasındaki fark da odur.
Insan dünyanın heryerinde insandir. İnsanı sınıflandırılması ve değerinin kaybetmesi arasındaki fark ile insanı sınıflandırma çerçevesine sokan insanlar arasındaki fark aynıdır O yüzden öncelikle Allah'ın yaratmış olduğu insani sevmeseniz bile saygı göstermesini bilmeniz gerekmektedir.
Saygının olmadığı yerde Aşk olamaz.
Aşk saygı ve sevgi nin bir arada olduğu yerlerde olabilir farkında iseniz şuanda gerçek aşkların ayrılarak maddi sorun ve psikolojik etkenler doğrultusunda insanların bölünmesine sebep olanların da insan olduğunu bilmenizi istiyorum. O nedenle başımıza gelen tüm olayları biz isteyerek yaptık peki madem biz bunları kendimiz istedik şimdi sıra yeniden sevmelere yeniden âşık olmalara gelmedimi? Bu zamana kadar hangi partiyi secmisseniz bizim partimiz sizin seçtiğiniz parti biz tüm partilerin partisi olduğumuzu iddaa ederek, bize gelin demeyecegiz, bize gelen Aşka gelir. Aşka gelenlerin partisi bu parti. Eğer Aşk ile işiniz yok ise çok rica ederek sakin ha sakin gelmeyin. Bize sadece gerçek sevenler gelsin. Kalbini tutup bir düşün her gelenin neler yaptığını ve acaba gerçekten doğru mu görevini yaptılar? Acaba bundan daha iyi olabilir miydi ? Savaşmak mi sevişmek mi ? Size hangisi gerek? Ona göre hareket edebilirsiniz. Adımızdan anlayabilirsiniz biz sevmeye geliyoruz. İnsanın hayvandan ayıran özelliklerle düşünmenizi ve doğru yolu seçmenin size vereceği mutluluğu düşünün. Sizin seviyorum dediğiniz uğruna kavgalar ettiğiniz partiden vazgeçmeyin. Ayni anda bizim düşüncelerimizi de tartin. Yani at Gözlüklerini cikartarak acaba bunlar ne yapacak demek yerine mesajlarimizi ve bilgilendirmelerimizi okumanizi bilgi edinme konusunda uyarılara kulak vermenizdir. Tüm partiler bizim partilerimiz, hepsinin kurucuları insan olduğunu bilerek hepsini saygı ile selamlıyorum. Bize farklı düşünceler değil bize herkesi olduğu gibi sevebilmek yakışır. Çünkü biz Anadolu Çocuğuyuz.