Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Seve Seve Sorulan Sorular bölümüne öncelikle hoş geldiniz...

Neden Seve Seve meselesine gelince sevmeden soru soramazsınız? Öncelikle sevmemiz gerekiyor ki anlayalım? Bir konu hakkında detaylı bilgi alabilmek için öncelikle sevmemiz gerekiyor.

 

Ancak bizim toplumumuzun genel problemi olan sevemeden sormak durumuna diyecek maalesef bir söz bulamıyorum o sebeple ben sevip sevmediğinizi bize attığınız e-mail den anlayabiliyorum. Sevip de sevmeyenleride anlayabiliyoruz neden diyeceksiniz Biz Anadolu Çocuğuyuz.

 

Seve Seve Sorulanlar

  1. Bu parti bildiğimiz partilerle aynı kategoriye mi giriyor? Yani amacınız nedir. Siyaset yapmaya mı geliyorsunuz? Yani seçimlerde Aşk Partisi ne oy atılabilecek mi? Yani yürürlükte olan bir partimi ?                                                                                                                     Cevap : Partimize oy verme ihtimaliniz şuan için maalesef yok. Gelecek hakkında konuşmak ise pek doğru olmaz. Geleceği bilecek olan Gayb'ı bilir, Biz sadece tüm partilerin partisi olduğumuzu belirtmek adına buradayız. Olursa Ekim'e Olmaz ise Kasım,Aralık,Ocak,Şubat,Mart,Nisanın 18 doğum günüm nisan 18 den sonra ne olacak derseniz birşey olacağı yok doğum günümde müsait olamayacağımdan bahsediyorum bunun haricinde müsaitim. Her an herşey olabilir. Ölüm de var kalımda.Buna karar verecek olan biz değiliz.Biz bize bir adım gelene 200 adım dan fazla adım ile geliriz çünkü Biz Anadolu Çocuğuyuz.
  2. info@askpartisi.com adresine üyelik ile ilgili başvuru yaptım neden üyelik onaylanmadı?                                                                                 Cevap: Değer kardeşim, öncelikle başta belirttiğimiz gibi Aşk Partisine üye olmak deveye konuşmayı öğretmekten daha zor olsa gerek. Deve konuşmayı öğrenmesi biraz zor olacaktır yalnız yaratılış gereği hayvanların insanlar gibi konuşmasının imkanı olmadığından bahsediyorum? ve ilginçtir ki Allah isterse DEVE konuşur ondan bahsediyorum. O Sebeple üye olmak için biz olmak gerekir. Biz olmak için ise tüm yazılarımızı detaylı şekilde okumaktan geçer. Bizi okuyan bizi anlayabilenlerle yola çıkmak isteriz. Ah o gemide bende olsadım sıcak denizlere yelken atsaydım diyerek saygı ile selamlıyorum.
  3. İnternet de üye olanları gördüm ve bende üye olmak istiyorum sayfanızda üye girişi var nasıl üye olabilirim?                                Cevap: 2 soruya benzer bir soru daha geldi tekrar açıklamak istedim bazen konuşmalarımı anlamakta zorluk çekebilirsiniz ancak biz anlatmaktan sıkılmadan yanıt verebiliriz. Peki neden e-maillere dönüş yapmadığımızı sorabilirsiniz öncelikle amacımız sizi yanıtsız bırakmak değil biz bize sorulan tüm soruları SSS bölümünde yazacağız. Yani bizim özelimiz sizsiniz. Üye olanlar bizzat beni şahsen tanıyanlardır.  Beni tanımak için ise biz olmak gerekiyor. Bulmaca gibi görünse de aslında çok basit hayat yanlış anlayınca da güzel.
  4. İletişim kısmındaki numaralardan ulaşamadım ? Cevap: Bizde numara çok kanks.